Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rady :)) (By *NOOBS* Starman)

 ggTipy a Triky

Když si koupíte AWP je lepší si koupit na blízko pistoli Deagle Seven.
Výhody rychleji běháte v tak zvaných bezbojových zónách. Na blízko je AWP „Na dvě věci“ a Desert Eagl má velkou ráži a navíc je přesná tak když se vám povede dát „Head Shot“ tak máte skoro vyhráno.
Máte Ak 47 kalaschnikov??? 
Na blízko zkuste spoléhat na náhodu a držet myš po dobu přibližně pěti výstřelů a když protivníka nezabijete a přežijete tak střílejte po menších dávkách po jednom až po třech nábojích a doufejte. Ak 47 kalaschnikov má velkou ráži takže stačí 4  střeli a je po něm (Jedna do hlavy :)) ) AK 47 je také velmi přesné a hodně používané mezi hráči.
Máte M4a1 ???
Pokud rádi střílíte nasaďte si tlumič pravým tlačítkem a bude se vám zdát že střílíte rychleji.Nejlepší je když míříte na hruď a často se vám povede známý „Head Shot“ je také velmi přesná a proto hodně oblíbená.
Máte rádi Filmy kde se hodně moc střílí???
Např. Rambo?? Kupte si Machine guns Výhody má 100 nábojů a tak s ním zrasíte hodně nepřátel ale je celkem nepřesný a drahý a není mezi hráči oblíbený.
Máte rádi sniperky a neumíte zas tak dobře mířít a netrefíte se na první ránu??? Pak pro vás máme řešení D3/AU 1 je to sniperka která má 20 náboju a je automatizovaná takže střílí rychle např. jako pistole. Je výborna a mezi hráčí často přezdívaná „Autolama“ je přesná ale za svojí kvalitu si nechá zaplatit a tak je dost drahá.
 
Máte rádi samopaly ale nemáte dost peněz kupte si KM UMP 45 je levný má střední ráži a je velmi přesný ale má jen 25 nábojů.
 
Dávate rádi headshoty??? A neradi příliš utrácíte???
Kupte si galil defender má 35 nábojů velkou ráži a je celkem přesný a navíc levný.
 
Máte rádi brokovnice???
Potom Counter strike pro vás přopravil na výběr ze dvou brokovnic. Jednu rychlopalnou dražší a méně přesnou a druhou pumpovací přesnější a levnější a také má výhodu o jednu střelu navíc v zásobníku tedy má 8 nábojů a na blízko stačí jedna rána.
Gránáty: máme tu na výběr ze tří druhů granátů flash ,smoke a he když hodíte flash předd protivníka tak na chvíli nic nevidí a vy ho můžete zastřelit v klidu ale musíte si dávat pozor abyste neoslepli také takže ho hoďte 
Za zeď kde si myslíte nebo víte že je soupeř.
Potom tu máme smoke to je jako velká dýmovnice vytvoři hustý kouř a vy jste hůř vidět a pak se můžete schovat (zakempit) a jako poslední klasický bouchací ubere soupeřovi i víc jak polovinu života a je moc dobrý.
 
 
 
Děkuji *NOOBS*Starman :))
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dobrá práce Dejve ;))

(Majitel Webu , 21. 2. 2011 18:56)

Sou Tam sice pravopisné hrubky ale navadí ;))